Αντιπλοιάρχου Βλαχάκου & Σαλαμίνος 4, Αγία Σοφία
Στάση ΣΙΔΕΡΑ
17 ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)
800 ΝΙΚΑΙΑ – ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)
824 ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α (ΚΥΚΛΙΚΗ)
825 ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β (ΚΥΚΛΙΚΗ)
826 ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΓ. ΜΗΝΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)
843 ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΕΡΑΜΑ
871 ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΕΛΕΥΣΙΝΑ (ΜΕΣΩ Λ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ)
Στάση ΚΑΛΛΙΦΟΡΝΙΑ
803 ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΔΑΣΟΣ Β (ΜΕΣΩ ΙΕΡΑΣ ΟΔΟΥ)
814 ΣΧΙΣΤΟ ΚΑΡΑΒΑΣ – ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)
845 ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΕΛΕΥΣΙΝΑ (ΜΕΣΩ ΘΗΒΩΝ)
909 ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΑΓ. ΣΟΦΙΑ – ΚΡΑΤ. ΝΙΚΑΙΑΣ
915 ΛΟΦΟΣ ΒΩΚΟΥ – ΠΡ. ΗΛΙΑΣ (ΚΥΚΛΙΚΗ)